Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Casa lui Katsue

In jos

Casa lui Katsue  Empty Casa lui Katsue

Mesaj Scris de Sanara Dum Mai 29, 2011 7:30 am

Intru in camera si las putin usa crapata sa se aeriseasca apoi imi las valiza intr-un colt. Ma apuc sa despachetez dar fiindu-mi putin sete ma gandesc sa beau putina apa insa incurc sticlele si in loc sa beau apa beau gura din potiunea care ma transforma asa ca ma transform intr-un arici de 10 cm. Ma gandesc sa ma ascund pana trece efectul potiunii ca sa nu fiu vzuta asa si ma ascund in valiza intre fuste si rochii. Dar capacul valizei cazu s valiza se inchise. Valiza era tip diplomat cu incuietori automate asa ca se incuie singura cu mine inauntrul ei.
Sanara
Sanara
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 75
Puncte : 5019
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 38

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum