Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Katsue Hideyoshi

2 participanți

In jos

Katsue Hideyoshi  Empty Katsue Hideyoshi

Mesaj Scris de Sanara Dum Mai 29, 2011 3:23 am

1. Nume: Katsue Hideyoshi
2.Alege creatura:-animal
3.Ani : 17
4.Inaltime:-animal 0,10
-om 1,75
5.Calitati:glumeata,prietenoasa,talentata, sociabila
6.Ce ii place: sa cante, sa se joace
7.Ce nu ii place:sa fie data la o parte
8.Puncte slabe: devine animal doar cand bea o potiune. Daca ramane fara potiune isi pierde puterile.
9.Personajul dupa care v-ati luat: inventat. Iar poza e gasita pe net desenata probabil de un fan al sonic X.
10. Descriere: Katsue e o fata obisnuita cu parintii ramasi in America, parintii ei fiind chimisti renumiti. Ea locuieste singura in Tokyo. Este venita cu bursa. A descoperit intamplator ca o anumita bautura o transforma intr-un arici cu superputeri.
11.Abilitati:
Superviteza
Spin power
Super rotatie (Cand e animal se poate roti atat de repede incat se transforma intr-o minge spinoasa)
Forta uriasa
Cand se transforma in animal are o inaltime foarte mica si poate intra in locuri inaccesibile in mod normal
12.Poza animal: https://2img.net/h/i307.photobucket.com/albums/nn281/mami16_03/soniathehedgehog.jpg
13. Poza om: http://de.flash-screen.com/free-wallpaper/uploads/201009/thus/1285477599_470x353_bikini-girl-with-red-hair.jpg
Sanara
Sanara
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 75
Puncte : 5019
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 38

Sus In jos

Katsue Hideyoshi  Empty Re: Katsue Hideyoshi

Mesaj Scris de Index Boz` Dum Mai 29, 2011 3:25 am

Aceptata
Index Boz`
Index Boz`
Moderator
Moderator

Mesaje : 7168
Puncte : 12320
Data de inscriere : 23/01/2011
Varsta : 31
Localizare Localizare : .....cred ca sunt ...pai.:-? aa sunt ...nu...nu stai..gata stiu sunt langa tine >:)

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum