Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Povestea unei pietre.

In jos

Povestea unei pietre. Empty Povestea unei pietre.

Mesaj Scris de Taz. Dum Sept 04, 2011 6:17 am

Bună. *smile*
Eu sunt Daria Maria - Ioana , wtf ? - şi am şaptesprezece ani. Ador mai toate chestiile din pluş şi pot spune că am momente când sunt prea copilăroasă. Fumez - şi ce ? - şi lol, sunt genul care se distrează până cade din picioare. Adică îmi place viaţa, ce mai. o,o Tss, cred că Johnny Depp e făcut să fie suuuperb şi magnific ! - îl ador, ador, ador, ador, ador ! *laughs* - şi mai cred şi că Leonardo DiCaprio ar trebui să se însoare, într-o zi, cu mine. Sleep"
Îi'venerez' pe Dostoievski şi pe Stephen King ( plus ) Sven Hassel. Ascult metal şi toate sub-genruile acestua ( plus rock şi puţin pop ) şi îl urăsc pe copilaşul de Justin Bieber - iertare faniilor - dar nu e altceva decât un...copil pe care l-a lovit faima.
În materie de artă pot spune că-mi place Dali, Durer şi DaVinci, dar recunosc că am o mică atracţie şi spre Monet. Sleep ? Îmi place mult Hamlet a lui Shakespeare, m-a atras de la prima pagină când am citit cartea. Ăăh, muzică clasică...mereu mi-a plăcut Chopin şi Vivaldi, dar şi Enescu - avem şi noi cu ce să ne mândrim, nu ? - ( plus ) Mozart. Ar mai fi câţiva, dar doar aceştia mi-au trecut acum prin minte. ._.
Oh, îmi place germana - i-au lecţii de o vreme - şi franceza ( pluuus ) irlandeza.

Aştept întrebări.
Taz.
Taz.
Membru

Mesaje : 1
Puncte : 4713
Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 30
Localizare Localizare : Între cafea şi lapte

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum