Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Damn...s`a dus roba mea buna.

In jos

Damn...s`a dus roba mea buna. Empty Damn...s`a dus roba mea buna.

Mesaj Scris de Len. Lun Iul 18, 2011 10:32 am

Am intrat in croitorie in pas grabit dar culmea,era plin de elevi care vroiau robe noi.Am oftat si mi`am dat o palma peste fruntea brazdata de sudoare.Afara erau...multe grade peste 30,desi eram obisnuita cu focul."De ce la toti li se strica roba cand mi se strica si mie?" imi spun in gand.M`am rezemat de perete si mi`am prins coada mai sus.
Len.
Len.
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 34
Puncte : 4731
Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 27

http://kenonomimi-paradise.forumgratis.ro/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum