Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Descarcati capitolele si volumele Naruto sau le puteti vedea online

In jos

Descarcati capitolele si volumele Naruto sau le puteti vedea online Empty Descarcati capitolele si volumele Naruto sau le puteti vedea online

Mesaj Scris de Index Boz` Lun Mai 23, 2011 11:58 pm

Descarcati capitolele si volumele Naruto sau le puteti vedea online T8vhw3
Naruto 539- O noapte însângerată [Download Sites - MediaFire]

[SKIP AD - Dreapta sus pentru download]





Naruto 540- Strategia lui Madara [Download Sites - MediaFire]

[SKIP AD - Dreapta sus pentru download]



Ultima editare efectuata de catre Yoohy <3 in Sam Mai 28, 2011 10:18 am, editata de 1 ori
Index Boz`
Index Boz`
Moderator
Moderator

Mesaje : 7168
Puncte : 12190
Data de inscriere : 23/01/2011
Varsta : 30
Localizare Localizare : .....cred ca sunt ...pai.:-? aa sunt ...nu...nu stai..gata stiu sunt langa tine >:)

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum