Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Casa lui Kat

3 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Casa lui Kat - Pagina 5 Empty Re: Casa lui Kat

Mesaj Scris de Kat Vin Iul 01, 2011 11:15 am

'' ma sperii atat de tare incat nu mai pot vorbi , stau putin nemiscata apoi o intreb ''
-Si , de ce zambesti ? '' o intreb prefacandu-ma nevinovata si imediat intristandu-ma ''
Kat
Kat
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 146
Puncte : 4912
Data de inscriere : 02/05/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Casa lui Kat - Pagina 5 Empty Re: Casa lui Kat

Mesaj Scris de Hiyono Vin Iul 01, 2011 11:20 am

- E doar... melancolia. Vrei sa iti spun de ce a murit? *stiam ca nu vrea sa auda asa ca spun mai departe fara sa astept un raspuns de la ea* Avea nevoie de pastile... Le-a comandat de pe net... Si * zambesc * i s-au adus droguri. Supradoza si ... asta i-a fost sfarsitul ! * cad in genunchi si incep sa plang * Tu ai fost ! * pun accent pe fiecare silaba enervandu-ma, tristetea fiind inlocuita cu nervi *
Hiyono
Hiyono
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 1757
Puncte : 6564
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 28
Localizare Localizare : Nowhere

Sus In jos

Casa lui Kat - Pagina 5 Empty Re: Casa lui Kat

Mesaj Scris de Kat Vin Iul 01, 2011 11:23 am

- Si ce vroiai sa fac ? Sa ma sinucid dintr-o greseala ? '' ma prefac ca plang sperand ca voi iesi si din asta ''
- Imi p..are ... atat...de ...rau , nici nu ai idee '' continui sa plang ''
Kat
Kat
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 146
Puncte : 4912
Data de inscriere : 02/05/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Casa lui Kat - Pagina 5 Empty Re: Casa lui Kat

Mesaj Scris de Hiyono Vin Iul 01, 2011 11:27 am

- Esti o fiinta inutila ! * ma ridic si pun mana pe un cutit * Ai omorat-o ! Ai omorat-o pe cea care mi-a dat viata ! Nu mi-ai spus ! Te-ai prefacut tot timpul asta ca imi esti prietena ! Dar defapt tu... Tu ... Tu ai omorat-o ! Pe mama mea !!! * spun asta cu un ton ridicat, fiind foarte nervoasa si plangand * Te urasc ! Si daca nu te-ai omorat nu vei scapa! Meriti moartea !!! * ma apropii de ea si negadind ce fac o injunghii cu cutitul care il aveam in mana * Te urasc !!!
Hiyono
Hiyono
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 1757
Puncte : 6564
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 28
Localizare Localizare : Nowhere

Sus In jos

Casa lui Kat - Pagina 5 Empty Re: Casa lui Kat

Mesaj Scris de Kat Vin Iul 01, 2011 11:38 am

'' cad pe jos lasand o dara de sange pe masa ''
- Macar acum sa-ti spun adevarul , nu a fost o greseala , am vrut sa se intample, am vrut sa suferi , mereu ai fost mai draguta si mereu in centrul atentiei , la o prezentare de moda toata lumea pe tine te lauda , nu pe mine eu cea care a creeat ce era pe tine ... nici nu ai idee cat de mult te uram si te urasc ... '' spun ragusit apoi o mai privesc pentru ultima data si inchid ochi si raman fara suflare ''
Kat
Kat
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 146
Puncte : 4912
Data de inscriere : 02/05/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Casa lui Kat - Pagina 5 Empty Re: Casa lui Kat

Mesaj Scris de Hiyono Vin Iul 01, 2011 11:46 am

* strang cutitul in mana si o privesc cu un fel de placere sadica cum moare. dupa ce nu mai respira, realizez ca a murit si imi dau seama ce am facut. speriata de ce am facut privesc cutitul din mana mea si incerc sa ma sinucid, dar ma opresc inainte de a fi prea tarziu si imi amintesc de familia mea si atunci renunt la idee ramanand cu o rana mai mult superficiala. decid ca ar fi mai bine ca totul sa para o sinucidere. iau trupul neinsufletit a lui Kat si il pun undeva si ii pun alt cutit in mana avand grija sa pun putin sange pe el. sterg pata de sange din bucatarie si iau cutitul cu care am omorat-o si il pun in buzunar. ma indrept spre usa dar ma uit inapoi ca totul sa fie bine *
- Imi pare rau Kat... * incep sa plang * Odihneste-te in pace. * parasesc acea casa si ma indrept catre casa mea *
Hiyono
Hiyono
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 1757
Puncte : 6564
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 28
Localizare Localizare : Nowhere

Sus In jos

Casa lui Kat - Pagina 5 Empty Re: Casa lui Kat

Mesaj Scris de Shiki Vin Iul 01, 2011 2:03 pm

Shiki auzind in cele din urma zgomot , se trezi, ridicandu-se brusc din pat, mana s-a fiind indreptata spre katana care era la un metru de el, se indreapta spre locul de unde s-a auzit acel zgomot, isi pregateste din timp katana si intra in bucatarie, uitandu-se prin jur.
- Ce drac? se intreaba plimbandu-se pe acolo. Nu are cum sa dispara asa... rahat. spuse si plimband katana prin aer reuseste sa o intoarca exact in gatul sau.
Shiki
Shiki
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 82
Puncte : 4849
Data de inscriere : 25/04/2011
Varsta : 33

Sus In jos

Casa lui Kat - Pagina 5 Empty Re: Casa lui Kat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum