Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OMV Petrom isi bate joc de clienti

2 participanți

In jos

OMV Petrom isi bate joc de clienti  Empty OMV Petrom isi bate joc de clienti

Mesaj Scris de Sanara Vin Mai 06, 2011 8:18 am

Ieri am fost pe jos intr-un magazin alimentar a unei benzinarii OMV Petrom deoarece mama era la servici cand mie mi s-a facut pofta de inghetata sa imi cumpar o inghetata deoarece vroiam sa incerc tipuri noi de inghetata care nu se comercializeaza la orice magazin de cartier. Desi aveam bani in buzunar am fost tratat de vanzatoarea de acolo ca un cersetor. Pe scurt mi-au dat o inghetata de tot rasul si gratuit pe care eu bineinteles ca la inceput am refuzat-o dar daca ele au insistat am luat-o sa o dau la un caine maidanez. Unde as putea face o reclamatie? La OPC, la politie?
Am incercat la OPC dar la telefon nu raspunde nimeni iar cand m-am dus la sediul OPC, mi-au spus sa merg la politie. Mi-e scarba de Romania deja. Mi-e scarba de Romania fiindca autoritatile care ar trebui sa trateze astffel de lucruri iti intorc spatele.
Mama nu vrea sa mearga cu mine acolo sa le arat la alea ca am ditamai Opelul. Oare cum as putea rezolva situatia asta? Vreau sa imi cumpar inghetata buna de la OMV Petrom
Sanara
Sanara
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 75
Puncte : 4883
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 38

Sus In jos

OMV Petrom isi bate joc de clienti  Empty Re: OMV Petrom isi bate joc de clienti

Mesaj Scris de ..::||Shin||::.. Joi Iun 16, 2011 3:12 am

Nu suntem interesati de OMV Petrom --> Cosul de gunoi.
..::||Shin||::..
..::||Shin||::..
~Owner~
~Owner~

Mesaje : 4049
Puncte : 9054
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum