Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Padurea vrajita

In jos

Padurea vrajita Empty Padurea vrajita

Mesaj Scris de Sanara Mar Mai 03, 2011 5:06 am

Era cu 3 zile inainte de 24 iunie. Ziua de 24 iunie urma a fi o zi importanta in familia mea. Era motiv de dubla sarbatoare. Primul motiv era ca pe 24 Iunie zanele din toata lumea serbeaza ziua de nastere a primei lor regine, declarata ca si ziua nationala a propiului lor regat iar al 2-lea motiv ca sora mea Sharma Katrina urma a se marite cu un print al elfilor. Insa conform unui obicei stravechi, nasii care asistau la cununie trebuiau sa fie alesi din cei nascuti intre muritorii de rand, si sa nu faca parte dn nici una din rasele mirilor.
Nunta urma sa aiba loc intr-o Padure vrajita acoperita de un glob magic pentru ca la nunta sa nu se poata strecura neinvitati sau reporteri si paparazii deranjanti.
Eu eram in acea padure si asteptam pe matusile mele sa vina si sa ne ocupam de vraja.
Sanara
Sanara
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 75
Puncte : 4890
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 38

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum