Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sharma Sanara

2 participanți

In jos

Sharma Sanara Empty Sharma Sanara

Mesaj Scris de Sanara Vin Apr 29, 2011 5:34 pm

Nume: Sharma
Penume: Sanara
Porecla: Sana
Varsta: 24
Loc Natal: Dover, Delaware, SUA
Puteri: Poate controla elementele, poate face ca obiectele sa inghete, sa farba sau sa explodeze, magie de orce tip, zbor, invizibilitate, micsorare.
Arme: O arma ofensiva si o arma defensiva. Arma ofensiva: Un colier magic din aliaj de argint si un metal necunoscut ce il poarta in permanenta la gat iar cand il scoate si il foloseste pe post de arma, aruncandu-l se transforma intr-un disc boomerang ce are o putere mare de a taia. Poate patrunde pin absolut orice. Poate taia chiar si o stanca.
Acesta se intoarce singr in mana ei, asemeni unui boomerang. Mai are acea proprietate magica caci nimeni altcineva nu il poate scoate de la gatul ei si nu il poate folosi. Ori daca cineva incearca asta, sau il prinde din zbor, va fi ranit.
Arma defensiva: O brata dintr-un aliaj de aur si un metal necunoscut. Aceasta poate bloca unele vraji dar nu poate bloca toate vrajile.
Puncte sensibile: Potiuni magice otravite (o imblonavsc) un elixir special (o poate ucide in cateva secunde), vraji de incantare a zanelor, vrajile si descantecele pentru iele (Cade intr-o stare de pierdere a memoriei si devine sub puterea celui ce a rostit vraja, servindu-l ca o sclava). Unele vraji de atac ale magiei negre. Cum ar fi: Dragon Slave si Giga Slave, care pentru ea au acelasi efect ca bombele atomice asupra oamenilor.
Rasa: Zana
Calitati: inteligenta, descurcaeata, calma, prietenoasa.
Poza:
Sharma Sanara Fatajunglei


Ultima editare efectuata de catre Sanara in Mar Mai 03, 2011 8:07 am, editata de 6 ori
Sanara
Sanara
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 75
Puncte : 5020
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 38

Sus In jos

Sharma Sanara Empty Re: Sharma Sanara

Mesaj Scris de Criss <3 Sam Apr 30, 2011 12:38 am

Iti trebuie si o poza a personajului .
Criss <3
Criss <3
Administrator
Administrator

Mesaje : 9551
Puncte : 14707
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 30
Localizare Localizare : Hmm nicaieri.. defapt .. Peste tot >:)

Sus In jos

Sharma Sanara Empty Re: Sharma Sanara

Mesaj Scris de Sanara Sam Apr 30, 2011 2:24 am

Stiu, dar nu apucasem. Mi-a picat netu aseara. abia am avut timp sa dau salvare, nici nu eram sigur daca imi luase topicul. Acum o sa pun poza.
Sanara
Sanara
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 75
Puncte : 5020
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 38

Sus In jos

Sharma Sanara Empty Re: Sharma Sanara

Mesaj Scris de Criss <3 Sam Apr 30, 2011 2:56 am

Personaj Aprobat !
Distractie placuta ^_^
Criss <3
Criss <3
Administrator
Administrator

Mesaje : 9551
Puncte : 14707
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 30
Localizare Localizare : Hmm nicaieri.. defapt .. Peste tot >:)

Sus In jos

Sharma Sanara Empty Re: Sharma Sanara

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum