Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ollaaaa amigos XD

In jos

Ollaaaa amigos XD Empty Ollaaaa amigos XD

Mesaj Scris de ~Little Angel~ Lun Apr 11, 2011 8:39 am

So,mie lene sa ma prezint da na...trebuie Laughing
Nume:Bianca Very Happy
Porecla:Byby,Bybu Bya,Byutza si muulte alte porecle date de dragele mele colege :X le iubesc :X :X
Varsta mea affraid .....hmmm 12 anisori jocolor ...ce sa fac daca sunt micutza jocolor
Ce imi place....affraid...sa stau pe forum XD,sa desenez,sa ma bag in treburile oamenilor Evil or Very Mad (asta stiu sa fac cel mai bine Evil or Very Mad ),sa fac sport....si nu mai continui lista ca adorm Laughing
Ce nu imi place:sa fiu data la o parte pig
sa nu ma bage cineva in seama
sa imi zica toti colegii ca sunt tocilara...nu sunt Crying or Very sad
sa fiu folosita de altii tongue si cam atat Sleep
Puteti sa puneti ce intrebari vreti I love you ....o sa va raspund cu mare placere What a Face
~Little Angel~
~Little Angel~
Designer
Designer

Mesaje : 4911
Puncte : 10065
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 26
Localizare Localizare : in the Hell

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum