Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intalnirea.....

In jos

Intalnirea..... Empty Intalnirea.....

Mesaj Scris de Bloodly-Chan Joi Mar 24, 2011 3:52 am

"Aisling ajunge la restaurantul unde avea loc intamplirea cu seful F.B.I America. Un chelner o conduce la o masa rezervata unde o astepta seful"
-Buna ziua! [spuse serioasa]
"Tipul ridica ochii din hartii privind la Aisling"
-Buna ziua. Dumneavoastra sunteti domnisoara Black? [intrba curios]
-Da. Si dumneavoastra suntetzi.... [spunse si se aseaza]
- Alex Mercer. Seful F.B.I. America. De spre ce ati dorit sa vorbim? Aryko mi-a spus ca era foarte important.
-Da. Asa e. Vreau sa vorbim despre o anume Sophie.
-A da. O cunosc. A lucrat pentru F.B.I timp de mult ani dar a fost concendiata.
-Cum a fost concediata? Adica de ce a fost concediata [intrba curioasa Aisling]
-Avea o misiune de salvare a unui mare milionar. Ar fi trebuit ca respectivul sa fie adus la sectie si anchetat in legatura cu disparita unui diamant celebru. Dar din spuse ei rezulta ca milionarul a fost impuscat mortal din gresala chiar de catre ea in timpul unui schimb de focuri de arma. In urma probelor luate de la locul faptei si a autopsiei s-a aflat ca Sophie l-a impuscat cu buna stiinta dupa ce i-a spus unde a ascuns diamantul dar nu a vrut sa recunoasca. Cu putina imaginatie si cateva dovezi Sophie a recunoascut ca lucra in sectret pentru un clan numit Raiky . Se pare ca ei au pus-o sa il asasineze pentru a afla locatia exacta a diamantului.
-Am inteles. Ce s-a intamplat dupa asta? [intreba serioasa]
-Am dat-o afara. I s-a ridicat arma si toate drepturile de spion F.B.I.
-Aha... [spuse ganditoare]
-Dar de ce va intereseaza asa de mult despre Sophie? [intreba Mercer curios]
-Era sa ma omoare. Si pe mine si pe copilul meu. A fost impuscata in spate si lasata sa moara in sufageria mea. Cand m-am intoars din spital corpul ei disparuse iar casa mea era vraise. Tot ce am gasit a fost o scrisoare de amenintare cu moartea.
"Aisling scoate scriosare si i-o da"
-Da... da... [spuse ganditor Mercer]
-Ma urmareste. Ma vrea moarta iar lui Takashi nici ca ii mai pasa de mine.
-Takashi? Vrei sa spui Takashi Kenta? [spuse ridicand ochii din scrisoare]
-Da. Exact acel Takashi.
-Nu va oferit protectia F.B.I-ului pana la prinderea aceste femei?
-Ba da. Dar am refuzat-o. Vreau sa inteleaga ca ma pot desurca si singura. Daca lui nu i-a pasat de mine cand aveam mai mare nevoie de el, de ce i-ar pasa acum? Nu am nevoie de Takashi! [spuse serioasa punana accent pe ultima propozitie]
-Am inteles. Va fac o propunere. Daca reusiti sa o prindeti pe Sophie in viata sau moarta atunci eu va ofer un post de detectiv in F.B.I Japonia. Ce spuneti? [intreba Mercer zambind siret]
“Aisling il priveste ganditoare o clipa apoi ii raspunde”
-Accept.
-A. Era sa uit. Acesta este certificatul de inscriere. Mi-l veti trimite mie. Originalul. Iar asta.... [scoate o alta hartie si pistolul lui]... este cel de port de arma. Trebuie sa il pastrati. Luati arma mea. Se pare ca veti avea nevoie de el mai mult devat mine. [spuse zambind]
“Mercer se uita la ceas apoi se ridica si la fel proceda si Aisling”
-Trebuie sa ajung la aeroport. Avionul meu pleaca in 15 minute! [spuse Mercer punandu-si ochelarii de soare pe ochi]
-Da. Vreti sa va conduc?
-Nu. Lasa-ti. [spune Mercer iesind in graba din local]
“Aisling isi pune ochelarii de soare pe ochi, ia cele 2 hartii si arma si le pune in geanta apoi iese grabita din local”




OOC: Topic inchis
Bloodly-Chan
Bloodly-Chan
Moderator
Moderator

Mesaje : 3072
Puncte : 8041
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 28
Localizare Localizare : ~ In pachetul cu biscuiti ~

http://www.desenatori.ro/desenator/283398/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum