Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Kagami Yukari

2 participanți

In jos

Kagami Yukari Empty Kagami Yukari

Mesaj Scris de Yukari Lun Mar 14, 2011 10:27 am


Nume:Kagami Yukari
Varsta:28
Inaltime:1.68(1.73 cu tocuri Kagami Yukari 373221 )

Descriere:Este o fata care a mereu o stare de spirit diferita.In zilele ei bune este foarte politicoasa,prietenoasa si draguta.Atunci cand este la o petrecere cu prietenii , nu exagereaza cu bautura, dar devine destul de ametita si face "prostioare". Ii place sa spuna spuna lucrurilor pe nume si intr-un stil propriu.Este o fire romantica si care exagereaza cu scuzele.Este mereu grijulie cu prietenii sai si nu ii place sa fie trista ,nu numai ea ci si cei din jurul ei. Visul ei cel mai mare este cel de ai face pe cei din jurul ei sa zambeasca mereu.
Familia ei este imprastiata in multe colturi ale lumii,dar cel mai aproape ii sunt fetita ei Alice si sora ei vitrega Ayashi Kazuharu/Chibi Kagami Yukari 373221
Poza:
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre Yukari in Sam Mai 07, 2011 7:40 am, editata de 1 ori
Yukari
Yukari
Rpg PlayeR
Rpg PlayeR

Mesaje : 1579
Puncte : 6554
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 26
Localizare Localizare : Mereu acolo!

Sus In jos

Kagami Yukari Empty Re: Kagami Yukari

Mesaj Scris de Criss <3 Lun Mar 14, 2011 10:33 am

Uhh dragut personaj . Hmm si imi place avatarul cherry
Bun venit Kagami Yukari 605393
Aa da si
Personaj Aprobat Smile !
Criss <3
Criss <3
Administrator
Administrator

Mesaje : 9551
Puncte : 14707
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 30
Localizare Localizare : Hmm nicaieri.. defapt .. Peste tot >:)

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum