Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Theme Update

In jos

01032011

Mesaj 

Theme Update Empty Theme Update




Deocamdata doar un anunt am de facut .
• A aparut primul update al temei , cred ca deja ati observat imaginile noi cu ranguri si sper ca va plac . Vreau sa anunt ca pana diseara vom avea si alte imagini noi ( reply , new topic etc. ) iar tocmai ne ocupam de problema cu aceasta culoare prea inchisa de la posturi . A , da . Aproape ca uitasem sa va spun si de noua imagine ce desparte textul de semnatura . Eu , sincer , le ador , sper ca va plac si voua si ca asteptati sa vedeti si celelalte update-uri .

- RpG WorlD Staff
Lolipops Opz
Lolipops Opz
Moderator
Moderator

Mesaje : 13
Puncte : 4849
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 28
Localizare Localizare : Galactic Station

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Theme Update :: Comentarii

Niciun comentariu.

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum