Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume

In jos

Va place noua tema a forumului ?

Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_lcap50%Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_rcap 50% 
[ 4 ]
Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_lcap25%Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_rcap 25% 
[ 2 ]
Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_lcap25%Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_rcap 25% 
[ 2 ]
Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_lcap0%Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_lcap0%Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_lcap0%Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 8
 
 
28022011

Mesaj 

Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume Empty Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume




A trecut ceva timp de la ultimul anunt iar astazi va aduc 2 anunturi :

• Vrem sa va anuntam ca Forumul se va numii de acum RpG WorlD , totusi fara sa ii fie schimbata si adresa de internet . Speram sa va placa noul nume .
• Astazi , in data de 28/2/2011 am intordus o noua tema pe forum , dupa ce designerul care trebuia sa o faca a renuntat asa ca am preluat eu cazul . Speram sa va placa noua tema , am tinut sa fie cat mai colorata si usor de folosit . Initial am vrut sa schimbam tema datorita incidentul cu furtul pozelor dar dupa am realizat ce bine arata hotarand ca a fost o idee buna .

Astept Pareri si Raspunsuri despre noua tema si in rest ve-ti descoperii si singuri pentru ca mi-e prea somn sa va mai explic...

- RpG WorlD Staff
Lolipops Opz
Lolipops Opz
Moderator
Moderator

Mesaje : 13
Puncte : 4849
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 28
Localizare Localizare : Galactic Station

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Anunt - Noua tema a forumului si noul sau nume :: Comentarii

Bloodly-Chan

Mesaj Mar Mar 01, 2011 3:28 am Scris de Bloodly-Chan

Thema e faina.... totusi.... ar fi drepreferabil ca scrisul sa fie putin mai deschis... Nu se vede prea bine si tre sa ne chioram Very Happy

Sus In jos

Lolipops Opz

Mesaj Mar Mar 01, 2011 3:42 am Scris de Lolipops Opz

Voi rezolva cat de repede pot ^^

Sus In jos

>MeraDarkAngel<

Mesaj Mar Mar 01, 2011 8:07 am Scris de >MeraDarkAngel<

imi place tema si asptept noile updateuri daca aveti nevoie de mine voi fi gata sa ajut
dany terminat ^^

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum