Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Alessia Lockhef

2 participanți

In jos

Alessia Lockhef Empty Alessia Lockhef

Mesaj Scris de Bloodly-Chan Mier Feb 23, 2011 5:44 am

Nume:: Alessia
Prenume: : Lockhef
Porecla : Alice
Varsta:: 15 ani
Inaltime::1,65 m
Statut de sange:: Semi pur
Continutul baghetei: Bagheta din lemn de dud, miez din coada unui inorog, 203 cm, foarte maleabila.
Clasa : 15-anul V
Casa din care face parte: Cercetasi
Descriere : : Este o tanara vrajitoare cu parinti vrajitori (mama-sange mal, tatal-sange pur). Nu ii pasa ce cred ceilalti despre ea. Prefera sa stea singura si linistita dar cand este provocata nu se fieste sa accepte un duel. Insusi directorul scolii i-a spus ca are sunt suflet depn de un Cercetasi. Stie multe vraj si potiuni dar cu toate acestea uraste ora de potiuni. Nu se incerede in globuri de cristal si in preziceri. Considera ca destinul ti-l faci cu mana ta in funtie de decia pe care o iei. Este visatoare si intra mereu in bucluc tragandu-i dupa ea si pe prietenii ei. Cauta o cale de a scapa si nu se lasa pana nu o gaseste. Este increzatoare in propiile forte.
Originea personajului : : Originala
Poza :
:
Spoiler:
Link [/b][/center]: http://static.zerochan.net/full/39/41/79589.jpg


Ultima editare efectuata de catre Bloodly-Chan in Mier Iul 20, 2011 10:22 am, editata de 1 ori
Bloodly-Chan
Bloodly-Chan
Moderator
Moderator

Mesaje : 3072
Puncte : 8062
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 28
Localizare Localizare : ~ In pachetul cu biscuiti ~

http://www.desenatori.ro/desenator/283398/

Sus In jos

Alessia Lockhef Empty Re: Alessia Lockhef

Mesaj Scris de ..::||Shin||::.. Mier Feb 23, 2011 5:57 am

Aprobat.
..::||Shin||::..
..::||Shin||::..
~Owner~
~Owner~

Mesaje : 4049
Puncte : 9068
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum