Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Rpg-World
Bun venit pe Rpg-World!

- Pe acest forum oricine se poate inscrie.(Chiar daca nu este fan Rpg avem Categorie Off-Topic pentru ei)
- Pentru a va putea creea un caracter trebuie sa urmati pasii urmatori:
1. Inregistrati-va si Logati-va
2. Alegetiva un Rpg din cele sase pe care le avem !click aici! (caractere puteti sa creeati pe fiecare) si urmatii Exemplu Creare Caracter!

Inainte de a posta va rugam cititi Regulile Forumului cat si Regulile Rpg-urilor!!!
Rpg-World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark Rai

2 participanți

In jos

Dark  Rai  Empty Dark Rai

Mesaj Scris de DarkRai Sam Feb 12, 2011 7:53 am

Nume: Dark
Prenume: Rai
Porecla: -
Varsta: Arata de 19 ani dar defapt are 255 de ani
Loc natal: Anglia
Arme: Pistoalele Iadului + Gloantele Negre.
Calitati: Intunecat , distant si foarte indiferent fata de ceilanti.
Pasiuni: Sa ucida !
Lucrurile ce le uraste: Oameni si tot ce il incojoara.
Puncte slabe: Lumina Sfanta care poate fi adusa doar de un saman sau un preot de rank inalt.
Provenienta caracterului(Dintr-un anime sau este inventat): inventat pe moment .
Personaj Secundar: -
Poza 1 :
Dark  Rai  Normal_umbrellachroniclesalber
Poza 2 :
Dark  Rai  Normal_wesker2%20copy
Poza 3 :
Dark  Rai  Normal_Albert_Wesker_02
Abilitati:
- Poate trage cu pistoalele pana la o distanta de 20 de km cu o acuratete milimetrica.
- Pistoalele le poate contopi cu mana dreapta si ce-a stanga creeand in mana dreapta un fel de pumn de fier rosu si in mana stanga un scut , pumnul drept e foarte puternic in acceasta forma si scutu de pe mana stanga poate bloca cu usurinta o tehnica.
- Cand ochii au o aura rosiatica puterea , viteza si agilitatea ii creste peste 100 de ori .


Ultima editare efectuata de catre Raising in Dum Feb 13, 2011 5:12 am, editata de 4 ori
DarkRai
DarkRai
Moderator
Moderator

Mesaje : 4808
Puncte : 9922
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 29

Sus In jos

Dark  Rai  Empty Re: Dark Rai

Mesaj Scris de Index Boz` Sam Feb 12, 2011 7:54 am

Aprobat
Index Boz`
Index Boz`
Moderator
Moderator

Mesaje : 7168
Puncte : 12321
Data de inscriere : 23/01/2011
Varsta : 31
Localizare Localizare : .....cred ca sunt ...pai.:-? aa sunt ...nu...nu stai..gata stiu sunt langa tine >:)

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum